Soyad, ad, ata adı

 

   

      Vəzifə

 

Elmi ad və dərəcə

 

E-mail

 

 

 

 

 

İdarəetmə

  1.

  Cəlilov Namiq Sərdar

Baş direktor

 Müxbir üzv

  namigd@mail.ru 

  2.

İsmayılov Nəriman Zaynalabdi

İcraçı direktor

 f.r.e.d, professor

  ismailovn@yahoo.com

  3.

  Khalilov Orkhan Vagif

Elmi katib

 a.f.d, dosent

  orkhan.khalilov.81@mail.ru 

  4.

  Ağayev Zaur Boyükağa

Baş mühəndis

 -

 - 

  5.

  Məmmadov Rahim İnqilab

Baş mühasib

 -

  rahimshao@rambler.ru

  6.

  Əsədzadə Sevda İkram

Mühasib

 -

 -

  7.

  Mütəllimova Vüsalə Tərxan

Kadrlar şöbəsinin müdiri

 -

  vaqayeva@list.ru

  8.  Sadıqova Fəridə Nurupaşa Kompüter operatoru  -   fira5656@mail.ru

 

                                                 

Ulduz atmosferləri fizikası və maqnetizm şöbəsi

  1.

Rüstəmov Canməmməd Nizam

Şöbə müdiri 

 f.r.f.d, dosent

  janmamed@yahoo.com 

  2.

  Həsənova Əzizə Rəsul

Aparıcı elmi işçi

 f.r.f.d

  hasanovaaziza@gmail.com 

  3.

  Xəlilov Əliqulu Mustafa 

Aparıcı elmi işçi

 f.f.d 

  xalilov1955@rambler.ru

  4.

  Əliyev Sabir Həsən

Aparıcı elmi işçi

 f.r.f.d, dosent

  sabir-shao@rambler.ru 

  5.

  Səmədov Zahir Ağamurad

Böyük elmi işçi

 f.r.f.d, dosent

  zahir.01@mail.ru 

  6.

  Rüstəm Ülkər Rafiq

Böyük elmi işçi

 a.f.d

  ulkergadirova@gmail.com 

  7.

  Xalilov Vaqif Mahmud 

Böyük elmi işçi

 -

   xalilov-vaqif@rambler.ru 

  8. 

 Alışeva Kəmalə İlyas

Böyük elmi işçi

 f.r.f.d, dosent

 -

  9.

  Baloğlanov Əli Şahlar

Elmi işçi

 -

  baloglanov-eli@rambler.ru 

  10.

  Abdulkərimova Aynur Fikrət

Elmi işçi

 -

  aynur1905@mail.ru 

  11.

  Hacıyeva Günay Məhərrəm

Elmi işçi

 -

  haciyevagunay@yahoo.com

  12.

  Həsənova Aynurə Bayram

Elmi işçi

 -

  aynura.masimova@mail.ru

  13.

  Alışova Zəhra Mədət

Kiçik elmi işçi

 - 

  zehra.bagirova.1989@mail.ru

  14.

  Qurbanov Emin Aydın

Böyük laborant

 -

 -

  15.

  İskəndərova Aytac Rasim

Böyük laborant

 -

 -

 

                                                     Qoşa ulduzlar və eruptiv proseslər şöbəsi

  1.

  Mammadova Sabina Oleg

Şöbə müdiri

 a.f.d, dosent

 sabona_m@rambler.ru  

  2.

  Rustamov Bayram Nizam

Aparıcı elmi işçi

 f.r.f.d, dosent

 bayram_rustam@yahoo.com

  3.

  Rustamova Aysel Bayram

Elmi işçi

 -

 arustam264@gmail.com 

  4.

  Əliyeva Vüsalə İlyas

Elmi işçi 

 -

 vusala.elizade@mail.ru 

  5.

  Ağayeva Şəbnəm Əmir

Kiçik elmi işçi

 

 sebnem-agayeva-94@mail.ru  

  6.

  Orucova Arzu Cəmil

Kiçik elmi işçi

 -

 orucovaarzu22@gmail.com 

  7.

  Səmədova Nərgiz Həbib

Böyük laborant

 -

 guluzarcavad@gmail.com 

  8.

  Həsənov Əmrah Əhməd

Böyük laborant

 -

 -

  9.

  Gülmalıyev Nəriman İbrahim

Baş texnoloq

 -

 -

  10.

  Tahirov Vahid Məhəmməd

Texnik

 -

 -

 

                                            “Qalaktikalar  və  ulduzəmələgəlmə prosesləri“ şöbəsi

  1.

 Adıgözəlzadə Həmayil Nadir

Şöbə müdiri

 a.f.d, dosent

 hadigozalzade@gmail.com 

  2.

  Hüseynov Nazim Əli

Aparıcı elmi işçi

 f.r.f.d, dosent

 nazimqaramamedli@rambler.ru 

  3.

  Abdullayev Bahadır İsmayıl

Böyük elmi işçi

 -

 orion-5555@mail.ru

  4.

  Bahəddinova Günel Rüstəm

Elmi işçi

 a.f.d.

 bahaddinova_gunel@mail.ru

  5.

  Bəşirova Ülviyyə Zakir

Elmi işçi

 -

 ulviyya.b@mail.ru

  6.

  İsmayılova Şəfəq Kamal

Elmi işçi

 -

  

  7.

  Alişov Səbahəddin Əmanulla

Elmi işçi

 -

 sebaheddin.ali@gmail.com 

  8.

  Tagıyeva Nərgiz İlqar 

Kiçik elmi işçi 

 -

 tagiyeva.nargiz1@gmail.com

  9.

  Zümrüd Vidadi qızı

Kiçik elmi işçi

 -

 zumrudvidadiqizi@gmail.com 

  10.

  Binnətova Zümrüd Faiq

Böyük  laborant

 -

 binnetovazumrud51@gmail.com

  11.    Rəhimli Samirə Rasim Böyük  laborant  -  samira.rahimli.97@gmail.com
  12.   Nəsibov Murad Qılman Böyük  laborant  -  murad.nesibov1994@gmail.com
  13.   İsmayılova Flora Məhərrəm Laborant  -  fismaylova@internet.ru 

 

“Planetlər və kiçik səma cisimləri“ şöbəsi

  1.

 Ətayi Ədalət Əbülfəz

Şöbə müdiri

 f.r.f.d, dosent

 atai1951@yahoo.com  

  2.

  Quliyev Əyyub Salah

Baş elmi işçi

 f.r.e.d, müxbir üzv

 quliyevayyub@gmail.com  

  3.

  Qolubeva Larisa Fyodorovna

Aparıcı elmi işçi

 f.r.f.d, dosent

 lara_golubeva@mail.ru 

  4.

  Quliyev Rüstəm Əyyub

Aparıcı elmi işçi

 a.f.d.

 -

  5.

Poladova Ülviyyə Canməmməd

Elmi işçi

a.f.d

 ulviyye_laman@yahoo.com 

 

  6.

  Fərziyev Zabit Sabir

Elmi işçi

 -

 - 

  7.

  İsmayılov Fazil İsmayıl

Elmi işçi

 f.r.f.d, dosent

 isfazil@yandex.ru

 

  8.

  Hümbətova Əminə Ənvər

Elmi işçi 

 -

 emineenver23@gmail.com 

  9.

  Yaqubova Püstəxanım İsmayıl

Böyük  laborant

 -

 xanim-yaqubova@mail.ru  

  10.

  Qürbətova Güləndam İlham

Böyük  laborant

 -

 -

  11.    Kazımova Aişə Əliş Kompüter operatoru  -  -

 

Kadr potensialı - davamı